Effektiv energi
till lägre pris

ENIUM AB

Inom Enium AB arbetar: Ove Fagerberg, Platschef ove@enium.se 0150-48 25 00 070-312 85 80 Fredrik Brännkärr, Serviceledare fredrik@enium.se 0150-48 25 00 070-608 40 63 Aaro Mäki-Heikkilä, Tekniker/Elektriker aaro@enium.se 076-091 23 46 Javad Hosseini, Elektriker javad@enium.se 072-280 33 00 Oscar Carlsson, Elektriker oscar@enium.se 076-047 67 03 Timmy Fröberg, Elektriker timmy@enium.se 070-037 35 13 Ference Simon, Elektriker ference@enium.se 070-548 18 58 Musa Sidiqi, Elektrikerlärling musa@enium.se 070-608 40 73 Christopher Thorsén, Elektrikerlärling christopher@enium.se 076-047 76 67 Gunilla Törnhjelm, Kontorsassistent gunilla@enium.se 070-449 25 32
ENIUM AB
ENIUM ABDecember 6th, 2016 at 4:47pm
There's a new electrician in town.
33 2    View on Facebook
ENIUM AB
ENIUM AB added 5 new photos.December 2nd, 2016 at 10:15am
Då var ett kök klart för bruk, och ny belysning i hallen.
5 1 1    View on Facebook
ENIUM AB
ENIUM ABNovember 30th, 2016 at 4:42pm
Ny bom monterad & installerad, fjärr & Gsm styrning.
8    View on Facebook
ENIUM AB
ENIUM ABNovember 29th, 2016 at 7:54pm
Kvällens bowling:
ENIUM - LB:s: 2-4
2    View on Facebook
ENIUM AB
ENIUM AB added 2 new photos.November 29th, 2016 at 2:51pm
4 1    View on Facebook

Tjänster

Vi erbjuder helhetslösningar för alla installationer inom el. Våra inställelsetider är korta och vi har akutservice. Framtida problem förhindrar vi med att vara proaktiva och arbeta kostnadseffektivt.

Kunder

Vi arbetar med kontors-, industri-, produktions- och butikslokaler, fastighetsägare, lantbruk och privatkunder. Vi har både små och gigantiska verktygslådor.

Nyheter

Den 15/12-2015 flyttade Enium ifrån Verktyg & Mekanik-koncernen. Enium kommer hädanefter drivas av Ove Fagerberg & Fredrik Brännkärr. Samarbetet mellan Verktyg & Mekanik och Enium kommer fortfarande fortgå. Vi önskar nya och gamla kunder välkomna till "nya" Enium.