Effektiv energi
till lägre pris

ENIUM AB

Inom Enium AB arbetar: Ove Fagerberg, Platschef ove@enium.se 070-312 85 80 Fredrik Brännkärr, Serviceledare fredrik@enium.se 070-608 40 63 Aaro Mäki-Heikkilä, Tekniker/Elektriker aaro@enium.se 076-091 23 46 Javad Hosseini, Elektriker javad@enium.se 072-280 33 00 Bo Åstrand, Elektriker bo@enium.se 070-608 40 69 Oscar Carlsson, Elektriker oscar@enium.se 076-047 67 03 Timmy Fröberg, Elektriker timmy@enium.se 070-037 35 13 Ference Simon, Elektriker 0150-762 99 Musa Sidiqi, Elektrikerlärling musa@enium.se 070-608 40 73 Gunilla Törnhjelm, Kontorsassistent gunilla@enium.se 070-449 25 32
ENIUM AB
ENIUM AB added 4 new photos.September 21st, 2016 at 8:00am
Belysning klar i ett kök.
Alltid lika trevligt att leverera Epoq-kök tillsammans med Bygg & Betongproduktion och Jimmy Nyberg.
1    View on Facebook
ENIUM AB
ENIUM ABSeptember 19th, 2016 at 7:25pm
KROSS!!
ENIUM - KAIK Veteranerna: 6-0
11    View on Facebook
ENIUM AB
ENIUM ABSeptember 19th, 2016 at 3:03pm
Ikväll smäller det. Seriepremiären, måndagsligan i bowling. Klart att Enium har ett lag med. Kom och heja!! Kl: 19:00 är det matchstart i Duveholmshallen, KATRINEHOLM.
8    View on Facebook
ENIUM AB
ENIUM ABSeptember 12th, 2016 at 12:57pm
Idag grattar vi Bosse som fyller 50 bast!
Hurra, hurra, hurra, HURRAAAAAAAAA!
2 3    View on Facebook
ENIUM AB
ENIUM ABAugust 31st, 2016 at 3:14pm
Ikväll är det dax för Eniums första träningspass för vår elitsatsning i "Korpenserien" i bowling. Premiärmatch den 19/9 kl: 19:00 i Duveholmshallen. Kom och heja och prata el med oss. 👋
20    View on Facebook

Tjänster

Vi erbjuder helhetslösningar för alla installationer inom el. Våra inställelsetider är korta och vi har akutservice. Framtida problem förhindrar vi med att vara proaktiva och arbeta kostnadseffektivt.

Kunder

Vi arbetar med kontors-, industri-, produktions- och butikslokaler, fastighetsägare, lantbruk och privatkunder. Vi har både små och gigantiska verktygslådor.

Nyheter

Den 15/12-2015 flyttade Enium ifrån Verktyg & Mekanik-koncernen. Enium kommer hädanefter drivas av Ove Fagerberg & Fredrik Brännkärr. Samarbetet mellan Verktyg & Mekanik och Enium kommer fortfarande fortgå. Vi önskar nya och gamla kunder välkomna till "nya" Enium.