Effektiv energi
till lägre pris

ENIUM AB

Inom Enium AB arbetar: Ove Fagerberg, VD ove@enium.se 070-312 85 80 Fredrik Brännkärr, Serviceledare fredrik@enium.se 070-608 40 63 Daniel Ericson, Butikschef. Nyköping daniel@enium.se 070-608 40 73 Carlos Ramos, Elektriker Nyköping carlos@enium.se 0155-190 590 Aaro Mäki-Heikkilä, Tekniker/Elektriker aaro@enium.se 076-091 23 46 Javad Hosseini, Elektriker javad@enium.se 072-280 33 00 Bo Åstrand, Elektriker bo@enium.se 070-608 40 69 Oscar Carlsson, Elektriker oscar@enium.se 0150-762 99 Timmy Fröberg, Elektriker timmy@enium.se 0150-762 99 Lars-Olov Larsson, Elektriker 0150-762 99 Ference Simon, Elektriker 0150-762 99 Gunilla Törnhjelm, Kontorsassistent 0150-762 99
ENIUM AB
ENIUM ABMay 11th, 2016 at 3:32pm
10 Trapphus + källargångar är nu Enegioptimerade & klara. Ledarmaturer med rörelsesensor & nödljus.
8    View on Facebook
ENIUM AB
ENIUM AB added 4 new photos.April 22nd, 2016 at 12:04pm
Kök snart klart för bruk.
   View on Facebook
ENIUM AB
ENIUM ABApril 18th, 2016 at 9:16pm
Belysning installerad i nybyggt uterum i Nyköping.
4 1    View on Facebook
ENIUM AB
ENIUM ABApril 15th, 2016 at 4:17pm
Efter mycket slit så fick vi äntligen igång på fodervagnen. Trevlig helg 🐄
15    View on Facebook
ENIUM AB
ENIUM AB added 4 new photos.April 13th, 2016 at 11:22am
Nya centraler och ett kök som snart är klart för bruk.
1    View on Facebook

Tjänster

Vi erbjuder helhetslösningar för alla installationer inom el. Våra inställelsetider är korta och vi har akutservice. Framtida problem förhindrar vi med att vara proaktiva och arbeta kostnadseffektivt.

Kunder

Vi arbetar med kontors-, industri-, produktions- och butikslokaler, fastighetsägare, lantbruk och privatkunder. Vi har både små och gigantiska verktygslådor.

Nyheter

Den 15/12-2015 flyttade Enium ifrån Verktyg & Mekanik-koncernen. Enium kommer hädanefter drivas av Ove Fagerberg & Fredrik Brännkärr. Samarbetet mellan Verktyg & Mekanik och Enium kommer fortfarande fortgå. Vi önskar nya och gamla kunder välkomna till "nya" Enium.