Effektiv energi
till lägre pris

ENIUM AB

Inom Enium AB arbetar: Ove Fagerberg, Platschef ove@enium.se 070-312 85 80 Fredrik Brännkärr, Serviceledare fredrik@enium.se 070-608 40 63 Aaro Mäki-Heikkilä, Tekniker/Elektriker aaro@enium.se 076-091 23 46 Javad Hosseini, Elektriker javad@enium.se 072-280 33 00 Bo Åstrand, Elektriker bo@enium.se 070-608 40 69 Oscar Carlsson, Elektriker oscar@enium.se 076-047 67 03 Timmy Fröberg, Elektriker timmy@enium.se 070-037 35 13 Ference Simon, Elektriker 0150-762 99 Musa Sidiqi, Elektrikerlärling musa@enium.se 070-608 40 73 Gunilla Törnhjelm, Kontorsassistent gunilla@enium.se 070-449 25 32
ENIUM AB
ENIUM ABAugust 2nd, 2016 at 11:46am
Nedmontering av armaturer i gigantisk lokal.
9 1    View on Facebook
ENIUM AB
ENIUM ABJuly 15th, 2016 at 6:29am
Idag har dessa smågrisar skapat jobb åt oss. Som tur var blev det inte bacon av dessa små liv.
11    View on Facebook
ENIUM AB
ENIUM ABJune 28th, 2016 at 3:53pm
Idag gratulerar vi vår stjärnelektriker Javad på hans 30-årsdag. 🎊🎁🎉🌷
46 15    View on Facebook
ENIUM AB
ENIUM ABJune 24th, 2016 at 8:43am
Glad Midsommar önskar vi på Enium.
7    View on Facebook
ENIUM AB
ENIUM AB added 5 new photos.June 9th, 2016 at 1:22pm
Belysning klar i en utbyggnad💡
   View on Facebook

Tjänster

Vi erbjuder helhetslösningar för alla installationer inom el. Våra inställelsetider är korta och vi har akutservice. Framtida problem förhindrar vi med att vara proaktiva och arbeta kostnadseffektivt.

Kunder

Vi arbetar med kontors-, industri-, produktions- och butikslokaler, fastighetsägare, lantbruk och privatkunder. Vi har både små och gigantiska verktygslådor.

Nyheter

Den 15/12-2015 flyttade Enium ifrån Verktyg & Mekanik-koncernen. Enium kommer hädanefter drivas av Ove Fagerberg & Fredrik Brännkärr. Samarbetet mellan Verktyg & Mekanik och Enium kommer fortfarande fortgå. Vi önskar nya och gamla kunder välkomna till "nya" Enium.